Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
Sejf ognioodporny domowy FRS 30 z zamkiem elektronicznym, odporność ogniowa LFS 60P, Klasa S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ognioodporny domowy FRS 30 z zamkiem elektronicznym Klasa S2
HIT w sejfach z 60 minutową odpornością ogniową

OPIS - SPECYFIKACJA
Sejfy z odpornością ogniową FRS w klasie S2 charakteryzuje wysoka odporność ogniowa 60 minut. Dedykowane są do użytku domowego jak i biurowego. Zapewniają wysoką odporność ogniową co za tym idzie zabezpieczą skutecznie Twoje dokumenty domowe czy firmowe, papiery wartościowe, gotówkę i inne wartości przed pożarem. Posiadana Klasa S2 sprawia, że może być stosowany do bezpiecznego przechowywania broni zgodnie z litera prawa. Solidna konstrukcja, elegancki wygląd budzą zainteresowanie na rynku:
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa S2
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - odporność ogniowa LFS 60P wg normy EN 15569
- Posiada certyfikaty E-CBS dot. klasy bezpieczeństwa S2 oraz odporności ogniowej LFS 60P
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 14450 - klasa bezpieczeństwa S2
- Najbogatsze standardowe wyposażenie na rynku!!
- Solidna konstrukcja
- Wzmocnione Drzwi i korpus sejfu ognioodpornym wypełnieniem o opatentowanym składzie - prawnie chroniony
- Grubość drzwi sejfu 95 mm natomiast ścian aż 50 mm
- Blokada termiczna zabezpieczająca szczelinę pomiędzy obudową i drzwiami przed ogniem i wysoką temperaturą
- Wielopłaszczowa schodkowa konstrukcja drzwi i korpusu tzw. "sejf w sejfie"
- Obniżona waga
- Dwustronny system ryglowania (rygle wysuwane + rygiel stały od strony zawiasów)
- Wzmocniony panel frontowy
- Wysuwana taca- 1 szt.
- Kąt otwarcia drzwi to 180 stopni
- Solidna konstrukcja
- Bezpieczny atestowany zamek elektroniczny klasy B wg normy PN-EN 1300

- Otwory do montażu: 2 w dnie (możliwość wykonania dodatkowych otworów)
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 100 000 zł.
Dostępne modele
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | S2 |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 296 x 430 x 365 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 188 x 326 x 236 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| OGNIOODPORNOŚĆ [min.] | 60 |
| PÓŁKI | wysuwana taca |
| WAGA [kg] | 32 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 15 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x 0 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 25-30 cm |
| Szerokość | 40-45 cm |
| Głębokość | 35-40 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.