Producenci
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Sejf ognioodporny 60-min ASF 46 klasa I odporności na włamanie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ognioodporny 60 minut ASF 46 klasa I odporności na włamanie

OPIS - SPECYFIKACJA
Sejfy z odpornością ogniową ASF w klasie I charakteryzuje odporność ogniowa 60 minut oraz wysoka klasa odporności na włamanie. Dedykowane są do użytku domowego jak i biurowego. Łączą ze sobą dwie niezwykle ważne wartości wysokość odporność antywłamaniową oraz ogniową a co za tym idzie zabezpieczą skutecznie Twoje dokumenty domowe czy firmowe, papiery wartościowe, gotówkę i inne wartości przed pożarem czy kradzieżą. Posiadana Klasa I sprawia, że może być stosowany do bezpiecznego przechowywania broni zgodnie z literą prawa. Solidna konstrukcja, elegancki wygląd budzą duże zainteresowanie na rynku:
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa I (pierwsza)
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - odporność ogniowa LFS 60P wg normy EN 15569
- Posiada certyfikaty E-CBS dot. klasy bezpieczeństwa I oraz odporności ogniowej LFS 60P
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 1143 - klasa bezpieczeństwa I (pierwsza)
- Solidna konstrukcja
- Zintegrowana blokada rygli w przypadku próby sforsowania sejfu
- Obniżona waga
- Bogate standardowe wyposażenie na rynku
- Wzmocnione drzwi i korpus sejfu ognioodpornym wypełnieniem o opatentowanym składzie - prawnie chronionym
- Grubość drzwi sejfu 105 mm natomiast ścian aż 77 mm
- Blokada termiczna zabezpieczająca szczelinę pomiędzy obudową i drzwiami przed ogniem i wysoką temperaturą
- Wielopłaszczowa schodkowa konstrukcja drzwi i korpusu tzw. "sejf w sejfie"
- Czterostronny system ryglowania (rygle wysuwane + rygiel stały od strony zawiasów)
- Wzmocniony panel frontowy
- Półka- 1 szt.
- Kąt otwarcia drzwi to 180 stopni
- Zamek zabezpieczony przed rozwierceniem
- Bezpieczny atestowany zamek kluczowy klasy A wg normy PN-EN 1300

- Otwory do montażu: 2 w dnie (możliwość wykonania dodatkowych otworów)
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 500 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- występuje z zamkiem elektronicznym Klasy B wg normy PN-EN 1300
- zmiana koloru na inny z palety RAL
- wyściełanie sejfu w całości lub części materiałem dekoracyjnym np. skóra, alcantara itp.
Dostępne modele
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | I (pierwsza) |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 490 x 480 x 460 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 330 x 332 x 300 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| OGNIOODPORNOŚĆ [min.] | 60 |
| PÓŁKI | 1 |
| WAGA [kg] | 85 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 33 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x 0 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 45-50 cm |
| Szerokość | 45-50 cm |
| Głębokość | 45-50 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.