Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Sejf MAN 5 do biura, na broń, antywłamaniowy - klasa S2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf MAN 5 do biura, na broń, antywłamaniowy - klasa S2
nie tylko broń, ale dokumenty, monety, dyski też bezpiecznie przechowasz
OPIS - SPECYFIKACJA
Sejfy MAN to pierwsze na rynku sejfy, które można powiesić na ścianie. Korpus dwupłaszczowy w klasie S2. Sejfy adresowane do użytku biurowego jak i domowego. Przeznaczone do przechowywania Twoich dokumentów, projektów, akt spraw, papierów wartościowych, i innych wartości i pamiątek (laptopy, dyski, zdjęcia) przed kradzieżą. Solidna konstrukcja, elegancki design ładnie się prezentują.
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa S2
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 14450 - klasa bezpieczeństwa S2
- Drzwi wykonane z blachy stalowej grubości 6 mm, wodzone na wewnętrznych zawiasach chronionych specjalną konstrukcją przed sforsowaniem
- Solidna konstrukcja dwuścienna połączona z eleganckim design
- Czterostronny system ryglowania (rygle wysuwane 25 mm + rygiel stały od strony zawiasów)
- Wzmocniony panel frontowy
- Półka - 1 szt.
- Kąt otwarcia drzwi to 90 stopni
- Bezpieczny atestowany zamek kluczowy dwuzabierakowy klasy A wg normy PN-EN 1300
- Otwory do montażu: 2 w dnie (istnieje możliwość wykonania dodatkowych otworów)
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 100 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- występuje z zamkiem elektronicznym Klasy B wg normy PN-EN 1300
- występuje z zamkiem szyfrowym mechanicznym Klasy A wg normy PN-EN 1300
- zmiana koloru na inny z palety RAL
Dostępne modele

Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | S2 |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 565 x 490 x 410 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 465 x 375 x 295 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| PÓŁKI | 1 |
| WAGA [kg] | 60 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 51 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x - |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 55-60 cm |
| Szerokość | 40-45 cm |
| Głębokość | 40-45 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.