Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Sejf na broń, dokumenty - domowy, biurowy Arsenał 46 EL Klasa S1, zamek elektroniczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf na broń, dokumenty - domowy, biurowy Arsenał 46 Klasa S1
certyfikowany zamek elektroniczny

OPIS - SPECYFIKACJA
Sejf domowy, biurowy w klasie S1. Przechowasz w nim bezpiecznie broń zgodnie z litera prawa, dokumenty, wartościowe rzeczy też w nim znajdą miejsce. Solidna konstrukcja przy niedużych rozmiarach skierowana do posiadaczy niewielkiej kolekcji broni krótkiej (na razie;).
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa S1
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 14450 - klasa bezpieczeństwa S1
- Wzmocniony panel frontowy 5 mm
- Zabezpieczenie zamka i rygli przed przewierceniem
- Półka - 1 szt.
- Prosta konstrukcja zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania
- Bezpieczny zamek elektroniczny klasy B wg normy PN-EN 1300

- Drzwi ryglowane + rygiel stały od strony zawiasów
- Otwory do montażu: 2 w dnie oraz 2 w ścianie tylnej szafy
- Kąt otwarcia drzwi 90 stopni
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 50 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- występuje certyfikowanym z zamkiem kluczowym klasy B wg normy PN-EN 1300 link poniżej

https://dobresejfy.com.pl/pl/p/Sejf-na-bron%2C-dokumenty-domowy%2C-biurowy-Arsenal-46-Klasa-S1/12
- zmiana koloru na inny z palety RAL
- wyściełanie sejfu w całości lub części materiałem dekoracyjnym np. skóra, alcantara itp.
Modele
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | S1 |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 460 x 440 x 355 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 454 x 434 x 301 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| PÓŁKI | 1 |
| WAGA [kg] | 27 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 60 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x 2 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 45-50 cm |
| Szerokość | 40-45 cm |
| Głębokość | 35-40 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.