Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Sejf na broń domowy, biurowy na dokumenty HIT-6 Klasa S1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf na broń domowy, biurowy na dokumenty HIT-6 Klasa S1
HIT w małych sejfach


OPIS - SPECYFIKACJA
Sejf domowy, biurowy na dokumenty w klasie S1. Przechowasz w nim bezpiecznie broń zgodnie z litera prawa, dokumenty, wartościowe rzeczy też w nim znajdą miejsce. Solidna konstrukcja przy niedużych rozmiarach skierowana do posiadaczy niewielkiej kolekcji broni krótkiej (na razie;). To Twój sejf więc chowaj w nim co tylko chcesz.
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa S1
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 14450 - klasa bezpieczeństwa S1
- Wzmocniony panel frontowy 6 mm
- Zabezpieczenie zamka i rygli przed przewierceniem
- Półka - 1 szt.
- Prosta konstrukcja zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania
- Bezpieczny zamek dwuzabierakowy klasy A wg normy PN-EN 1300 - 2 klucze
- Drzwi ryglowane + rygiel stały od strony zawiasów
- Otwory do montażu: 2 w dnie oraz 2 w ścianie tylnej szafy
- Kąt otwarcia drzwi 90 stopni
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 50 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- występuje z zamkiem elektronicznym Klasy B wg normy PN-EN 1300
- występuje z zamkiem szyfrowym mechanicznym Klasy A wg normy PN-EN 1300
- zmiana koloru na inny z palety RAL
- wyściełanie sejfu w całości lub części materiałem dekoracyjnym np. skóra, alcantara itp.
Modele

Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | S1 |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 660 x 490 x 410 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 554 x 484 x 354 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| PÓŁKI | 1 |
| WAGA [kg] | 60 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 63 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x 2 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 65-70 cm |
| Szerokość | 45-50 cm |
| Głębokość | 40-45 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.