Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
Szafa na broń Arsenał 1243 z przegrodą, zamek elektroniczny Klasa S1 Flex Combi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na broń Arsenał 1243 z przegrodą, zamek elektroniczny Klasa S Flex Combi, do 10 uchwytów na broń Dużo dodatków
HIT na rynku

OPIS - SPECYFIKACJA
Szafa z przegrodą i półkami w klasie S1 duża możliwość aranżacji.
- Posiada certyfikat Ośrodka Certyfikacji SITP - klasa bezpieczeństwa S1
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 14450 - klasa bezpieczeństwa S1
- Przestawna szyna na mocne magnesy z 4 uchwytami dostosowana zarówno do przechowywania broni długiej i krótkiej
- Specjalne przestawne uchwyty na wyciory na drzwiach - uchwyty na klucze i wyciory
- Uchwyt na 4 sztuki broni na szynie przestawnej pozwala na dowolne ustawienie w dwóch osiach, zarówno w pionie jak i w poziomie
- Solidna konstrukcja korpusu i drzwi zapewnia wysoka odporność na sforsowanie
- Nowość! Perforacja na drzwiach. Umożliwia wykorzystanie przestrzeni na drzwiach jako panelu do zawieszania akcesoriów. Pomaga zachować porządek. Mocne i funkcjonalne haki w zestawie.
- Przemyślana konstrukcja zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania
- Atestowany bezpieczny zamek elektroniczny klasy B wg PN-EN 1300

- 2 klucze do drzwi
- Perforacja na drzwiach + 2 haki,
- Drzwi trzystronnie ryglowane + rygiel stały od strony zawiasów
- 2 pojedyncze uchwyty magnetyczne
- Wysokość ustawienia broni - 1244 mm
- szyna przestawna, szyna magnetyczna z uchwytem na 4 sztuki broni
- Piankowe miękkie uchwyty
- 2 regulowane półki +2 pojemniki duże + 2 pojemniki małe
- Otwory do montażu (kotwienia): 2 w dnie oraz 2 w ścianie tylnej szafy
- Kąt otwarcia drzwi 90 stopni
- Gwarancja 24 miesiące
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035:

Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty ok. 50 000 zł.
* wyposażenie szaf widoczne na zdjęciach a nie wymienione w opisie jest tylko dla celów poglądowych, nie wchodzi w skład wyposażenia.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- zmiana zamka kluczowego na zamek kluczowy (link poniżej)
- zmiana koloru na grafitowy RAL 7024

Modele
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | S1 |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1250 x 450 x 350 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1244 x 446 x 295 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| UCHWYTY NA BROŃ DŁUGĄ [szt.] | do 10 |
| OGNIOODPORNOŚĆ [min.] | NIE |
| PÓŁKI | 2 |
| WAGA [kg] | 71 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x 2 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 120-125 cm |
| Szerokość | 40-45 cm |
| Głębokość | 30-35 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.