Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Szafa na broń długą na min 7 szt. DCOMANDOS Klasa S1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na broń długą szt. DCOMANDOS Klasa S1, zamek kluczowy,
z półkami; min. 7 uchwytów regulowanych na broń długą długą,

OPIS - SPECYFIKACJA
Szafa ze skarbczykiem w klasie S1. Przechowasz w niej bezpiecznie broń długą w dedykowanych miękkich uchwytach. Przemyślana konstrukcja skierowana do posiadaczy niewielkiej kolekcji broni (na razie;), przegroda daje możliwość przechowywani anie tylko broni długiej. Spokojnie umieścisz na półkach broń krótką, amunicję czy dokumenty. Średniej wielkości szafa znajdzie miejsce w każdym pomieszczeniu.
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa S1
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 14450 - klasa bezpieczeństwa S1
- Regulowana głębokość uchwytów
- Solidna konstrukcja korpusu i drzwi zapewnia wysoka odporność na sforsowanie
- Przemyślana konstrukcja z przegrodą zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania
- Atestowany bezpieczny zamek kluczowy dwuzabierakowy klasy A wg PN-EN 1300
- 2 klucze do drzwi
- 4 półki + 5 na drzwiach
- Piankowe miękkie uchwyty na min 7 szt. broni długiej
- Listwa na klucze
- Drzwi trzystronnie ryglowane + rygiel stały od strony zawiasów
- Wysokość ustawienia broni - 1240 mm
- Kąt otwarcia drzwi 90 stopni
- Otwory do montażu: 2 w dnie oraz 2 w ścianie tylnej szafy
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 50 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- zmiana zamka kluczowego na szyfrowy mechaniczny lub zamek elektroniczny
- zmiana koloru na inny z palety RAL
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | S1 |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1250 x 600 x 350 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1244 x 594 x 244 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| UCHWYTY NA BROŃ DŁUGĄ [szt.] | min 7 |
| WYSOKOŚĆ USTAWIENIA BRONI [mm] | 1244 |
| PÓŁKI | 2 + 5 na drzwiach |
| WAGA [kg] | 94 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x 2 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 120-125 cm |
| Szerokość | 55-60 cm |
| Głębokość | 30-35 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.