Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Szafa HIT WF E-7 na 7 szt broni długiej Klasa S1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa HIT WF E-7 Klasa S1, zamek kluczowy,
ze skarbczykiem; 7 uchwytów na broń długą długą

OPIS - SPECYFIKACJA
Szafa ze skarbczykiem w klasie S1. Przechowasz w niej bezpiecznie broń długą w dedykowanych miękkich uchwytach. Przemyślana konstrukcja skierowana do posiadaczy niewielkiej kolekcji broni (na razie;). Średniej wielkości szafa znajdzie miejsce w każdym pomieszczeniu.
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa S1
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 14450 - klasa bezpieczeństwa S1
- Skarbczyk wew. zamykany zamkiem cylindrycznym [WxSxG] 156 x 344 x 265 mm
- Specjalne uchwyty na wyciory na drzwiach
- Solidna konstrukcja korpusu i drzwi zapewnia wysoka odporność na sforsowanie
- Przemyślana konstrukcja z przegrodą zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania
- Atestowany bezpieczny zamek kluczowy dwuzabierakowy klasy A wg PN-EN 1300
- 2 klucze do drzwi + dodatkowe 2 klucze do skarbczyka
- Piankowe miękkie uchwyty na 7 szt. broni
- Drzwi trzystronnie ryglowane + rygiel stały od strony zawiasów
- Wysokość ustawienia broni - 1244 mm
- Kąt otwarcia drzwi 90 stopni
- Otwory do montażu: 2 w dnie oraz 3 w ścianie tylnej szafy
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 50 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- zmiana zamka kluczowego na zamek elektroniczny
- zmiana koloru na inny z palety RAL
- wyściełanie sejfu w całości lub części materiałem dekoracyjnym np. skóra, alcantara itp.
Modele
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | S1 |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1400 x 500 x 350 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1394 x 494 x 244 |
| SKRYTKA WEWNĘTRZNA [SKARBCZYK] | TAK |
| WYMIARY SKRYTKI WEWNĘTRZNEJ [WxSxG] mm | 156 x 494 x 230 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| UCHWYTY NA BROŃ DŁUGĄ [szt.] | 7 |
| WYSOKOŚĆ USTAWIENIA BRONI [mm] | 1244 |
| WAGA [kg] | 82 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 211 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x 3 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 135-140 cm |
| Szerokość | 45-50 cm |
| Głębokość | 30-35 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.