Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Szafa na broń Arsenał 1253T FLEX COMBI z przegrodą 3 półki Klasa S1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa Arsenał 1253T FLEX COMBI na broń z przegrodą Klasa S1
z przegrodą + 3 półkami po lewej; 6 szt. uchwytów na broń po prawej + 4 pojedyncze gumowe uchwyty magnetyczne
HIT na rynku

OPIS - SPECYFIKACJA
Szafa z przegrodą i półkami w klasie S1. Przechowasz w niej bezpiecznie broń długą w dedykowanych miękkich uchwytach jak i krótką na półkach. Przemyślana konstrukcja powoduje pełne wykorzystanie szafy. Nie tylko broń, śmiało znajdziesz miejsce na dokumenty czy miejsce na laptop. Szerokość szafy zapewnia swobodny dostęp do każdego miejsca.
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa S1
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 14450 - klasa bezpieczeństwa S1
- W standardzie 4 pojedyncze gumowe uchwyty magnetyczne (możne dzięki nim zwiększyć ilość miejsc na broń długą jak i postawić broń krótką)
- Skarbczyk wewnętrzny zamykany zamkiem kluczowym
- Specjalne uchwyty na wyciory na drzwiach
- Solidna konstrukcja korpusu i drzwi zapewnia wysoka odporność na sforsowanie
- Przemyślana konstrukcja zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania
- Atestowany bezpieczny zamek dwuzabierakowy klasy A wg PN-EN 1300

- 2 klucze do drzwi + dodatkowe 2 klucze do skarbczyka
- Drzwi trzystronnie ryglowane + rygiel stały od strony zawiasów
- Wysokość ustawienia broni - 1244 mm
- Piankowe miękkie uchwyty na 6 szt. broni
- Po lewej stronie skarbczyk + 3 regulowane półki
- Skarbczyk wew. zamykany zamkiem cylindrycznym [WxSxG] 240 x 200 x 245 mm
- Otwory do montażu (kotwienia): 2 w dnie oraz 2 w ścianie tylnej szafy
- Kąt otwarcia drzwi 90 stopni
- Gwarancja 24 miesiące
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035:

Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty ok. 50 000 zł.
* wyposażenie szaf widoczne na zdjęciach jest tylko dla celów poglądowych, nie wchodzi w skład wyposażenia.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- zmiana zamka kluczowego na zamek elektroniczny (link poniżej)

- zmiana koloru na grafitowy RAL 7024 lub zielony RAL 6020

- wyściełanie sejfu w całości lub części materiałem dekoracyjnym np. skóra, alcantara itp.
Modele
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | S1 |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1250 x 545 x 345 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1244 x 539 x 295 |
| SKRYTKA WEWNĘTRZNA [SKARBCZYK] | TAK |
| WYMIARY SKRYTKI WEWNĘTRZNEJ [WxSxG] mm | 240 x 200 x 245 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| UCHWYTY NA BROŃ DŁUGĄ [szt.] | 6 |
| PÓŁKI | 2 |
| WAGA [kg] | 83 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x 2 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 120-125 cm |
| Szerokość | 50-55 cm |
| Głębokość | 30-35 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.