Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Szafa RODO na akta, biurowa na dokumenty AM 1845
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa RODO na akta, biurowa na dokumenty AM 1845
bezpieczne przechowywanie dokumentów

OPIS - SPECYFIKACJA
Szafy... nie ma biura, urzędu, gdzie nie przechowuje się akt, dokumentów w teczkach czy segregatorach. Do tego trzeba je bezpiecznie, komfortowo przechowywać. Idealnie się sprawdzą się do tego prezentowane szafy Serii AM, M. Przestronne z łatwym dostępem do półek. Trwała konstrukcja skierowana do zapewnienia miejsc przechowywania dokumentów pracownikom biur, firm, kadr itp.
- Trwała metalowa konstrukcja
- Maksymalna nośność półek – 60 kg
- Występuje z zamkiem kluczowym PRAKTIK (2000 kombinacji)
- Rygle ze stali oraz plastikowe tuleje zapewniają ciche otwieranie drzwi i niezawodne zamykanie szafy
- Magnesy umożliwiają domknięcie drzwi przy niezamkniętym zamku
- Wygodny uchwyt wzdłuż całości krawędzi drzwi
- Kąt otwarcia drzwi 90 stopni
- Półki - 4 szt.
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7038
- Gwarancja 24 miesiące
- Modele AM 1891, AM 2091, M 18 pozwalają na umieszczenie wewnątrz szafy 5 rzędów po 12 segregatorów o szerokości 75 mm
- Dostarczane w kompaktowych opakowaniach do samodzielnego montażu lub w całości
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- Dostarczenie w całości (zmontowanej)
- zmiana koloru na inny z palety RAL
Modele

Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | Bezklasowa |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1830 x 472 x 458 |
| PÓŁKI | 4 |
| ILOŚĆ SEGREGATORÓW [szt.] | 30 |
| WAGA [kg] | 30 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 181-186 cm |
| Szerokość | 46-51 cm |
| Głębokość | 46-51 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.