Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Szafa biurowa 100x120x40, gabinetowa dostawna na dokumenty, teczki 9466-1200
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa biurowa 100x120x40, gabinetowa na dokumenty, teczki 9466-1200
idealna do gabinetów, biur, dostawna dwudrzwiowa

OPIS - SPECYFIKACJA
Szafa o długotrwałej konstrukcji metalowej są adresowane do użytku biurowego jak i domowego. Łączą w sobie jakość wykonania z estetyką, którego nie powstydzi się najlepsze biuro. Dodatkowo, co najważniejsze ochronią skutecznie Twoje dokumenty, projekty, akta spraw, papiery wartościowe, gotówkę i inne wartości (laptopy, dyski) przed niepowołanym dostępem czy kradzieżą. Solidna konstrukcja, elegancki design przyciągają wymagających użytkowników Szafy serii CP to bardzo dobre wykonanie, wysoka jakość i estetyka potwierdzona certyfikatami: zarządzenie jakością ISO 9001; zarządzenie środowiskowe 14001 i zarządzenie energią 50001.
- Szafy dostawne wykonane z blachy stalowej od 0,8 do 1 mm - stabilna konstrukcja
- Przeznaczone do przechowywania dokumentów, akt spełnia wymogi RODO
- Drzwi skrzydłowe z 3-punktowym ryglowaniem - zwiększona stabilność drzwi poprzez środkowe, pionowe wzmocnienie
- Opatentowany zamek Ergo-Lock 4.0 – jeszcze lepsze rozwiązanie! z mechanizmem „dociśnij i zamknij“
- Wkładka zamka cylindrycznego wymienna (istnieje możliwość zamykania 1 kluczem kilka szaf, wariant zamykania na kod PIN i transponder)
- 2 klucze w komplecie
- Drzwi bezgłośne, lekko pracujące.
- Półki przestawne co 15 mm o nośności aż 70 kg
- Korpus i drzwi - malowane farbą proszkową posiadającą atest higieniczności. Wysoka odporność na promienie UV i korozję
- Drzwi zawieszone na stabilnych sworzniach obrotowych, kąt otwarcia ok. 110°
- Dostarczane w całości - zmontowane
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - za dopłatą / zamiennie
- dodatkowe półki - za dopłatą
- Zamek Ergo-Lock 4.0 - możliwość zamykania 1 kluczem kilka szaf; wariant zamykania na kod PIN lub transponder
- zmiana koloru na inny z palety - RAL zamiennie

Modele
Dostępne w różnych wymiarach np.:
9237-000 (1950 x 700 x 500)
9280-000 (1950 x 930 x 500)
9280-000 (1950 x 1200 x 500)
9280-100 (1950 x 930 x 500) - ze skarbczykiem
9260-600 (1950 x 930 x 500) - na teczki zawieszkowe
9260-410 (1950 x 930 x 500) - 21 półeczek
9260-400 (1950 x 930 x 500) - 30 półeczek
9260-30 (1950 x 930 x 500) - z częścią na garderobę
dostępne modele dostawne o wysokości 1000/1200 mm
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | Bezklasowa |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1000 x 1200 x 400 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 855 x 1198 x 353 |
| GRUBOŚĆ KORPUSU [mm] | 0,8 - 1 |
| ZAMEK | Cylindryczny |
| PÓŁKI | 1 |
| OBCIĄŻENIE PÓŁKI [kg] | 70 |
| WAGA [kg] | 47 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 96-101 cm |
| Szerokość | 116-121 cm |
| Głębokość | 36-41 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.