Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Szafa na dokumenty 199x100x43,5cm gabinetowa, biurowa KTMS2-103
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na dokumenty 199x100x43,5 gabinetowa, biurowa KTMS2-103
idealna do gabinetów, biur, firm, dwudrzwiowa

OPIS - SPECYFIKACJA
Szafa o długotrwałej konstrukcji metalowej są adresowane do użytku biurowego jak i domowego. Łączą w sobie jakość wykonania z estetyką, którego nie powstydzi się najlepsze biuro. Dodatkowo, co najważniejsze ochronią skutecznie Twoje dokumenty, projekty, akta spraw, papiery wartościowe, gotówkę i inne wartości (laptopy, dyski) przed niepowołanym dostępem czy kradzieżą. Solidna konstrukcja, elegancki design przyciągają wymagających użytkowników
- Szafy wykonane z blachy stalowej od 0,8 mm - stabilna konstrukcja jednopłaszczowa
- Przeznaczone do przechowywania dokumentów, akt spełnia wymogi RODO
- Drzwi skrzydłowe z 3-punktowym ryglowaniem - zwiększona stabilność drzwi poprzez środkowe, pionowe wzmocnienie
- Zamek bębenkowy z uchwytem - 2 klucze w komplecie
- Drzwi bezgłośne, lekko pracujące.
- Półki przestawne co 14 mm o nośności aż 50 kg
- Korpus i drzwi - malowane trwałą farbą proszkową. Wysoka odporność na promienie UV i korozję
- Standardowy kolor - jasnoszary RAL 7035

- Drzwi zawieszone na stabilnych zawiasach wewnętrznych, kąt otwarcia ok. 110°
- Dostarczane w całości - zmontowane
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - za dopłatą
- dodatkowe półki
- skrytka wewnętrzna
- zmiana koloru na inny z palety RAL
Modele

* B - zamek bębenkowy z uchwytem
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | Bezklasowa |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1990 x 1000 x 435 |
| GRUBOŚĆ KORPUSU [mm] | 0,8 |
| ZAMEK | Bębenkowy |
| PÓŁKI | 4 |
| OBCIĄŻENIE PÓŁKI [kg] | 50 |
| WAGA [kg] | 65 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 634 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 196-201 cm |
| Szerokość | 96-101 cm |
| Głębokość | 41-46 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.