Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Sejf hotelowy, szufladowy, poziomy domowy na zamek elektroniczny WILK WX365T
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf hotelowy, szufladowy, poziomy domowy na zamek elektroniczny WILK WX365T0
panel drzwiowy podnoszony do góry
do pokoju hotelowego, pensjonatu czy wynajmowanej kwatery
OPIS - SPECYFIKACJA
Sejfy hotelowe serii WILK to już nie luksus tylko podstawowe wyposażenie pokoju hotelowego czy pensjonatu. Jeśli ich nie macie koniecznie się zaopatrzcie. Za niewielkie środki podniosą standard pokoju i Twojego obiektu (hotelu, pensjonatu, czy wynajmowanej kwatery). Goście na pewno docenią komfort zabezpieczenia podręcznych przedmiotów jak kluczyki, laptopy, biżuterię itp. przed wyjściem w góry, na plaże czy basen bez koniczności korzystania z hotelowych depozytów. Co jest uciążliwe dla obsługi jak i gości. Nasze sejfy hotelowe wyróżniają się wysoką jakością jak i estetyką. Wykonane z grubej blachy, wyposażone we wzmocnione zawiasy (spawane), dają poczucie bezpieczeństwa dla przechowywanych przedmiotów
- Panel frontowy - wykonany z blachy o grubości aż 5 mm
- Obudowa sejfu wycinana laserowo, co świadczy o dużej precyzji
- Wbudowane oświetlenie wewnętrzne typu LED
- Dno sejfu wyłożone wykładziną ochronną
- Panel drzwiowy (wieko) podnoszone do góry
- Zamek elektroniczny z klawiaturą na dowolnie wybrany kod od 3 do 6 cyfr
- Wbudowana pamięć zapewnia podgląd do ostatnio wykonanych 250 operacji
- Intuicyjna konstrukcja zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania
- Możliwość otwarcia awaryjnego: masterkod, klucz master
- Otwory do montażu: 2 w ścianie tylnej, 4 w podstawie sejfu
- Kąt otwarcia drzwi 90 stopni
- Standardowo wyposażony w klucz master (umożliwia otwarcie awaryjne)
- Standardowy kolor czarny
- Gwarancja 36 miesięcy
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- możliwość wbudowania gniazda elektrycznego do ładowania laptopa, dowolny rozmiar
- drzwi zamykane na lewą stronę
- zmiana koloru na inny z palety RAL
Modele
Dostępne podobne modele:
- US-370
- WX-300
- WX-370
- WX-480
- WX-365T - szufladowy, poziomy
- WX-2545 z gniazdem do ładowania
- CS-460 - NOWOŚĆ
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | Bezklasowy |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 130 x 400 x 350 |
| GRUBOŚĆ PANELU FRONTOWEGO, DRZWI [mm] | 5 |
| GRUBOŚĆ KORPUSU [mm] | 2 |
| WAGA [kg] | 11 |
| OŚWIETLENIE | LED |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x 4 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 10-20 cm |
| Szerokość | 35-40 cm |
| Głębokość | 30-35 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.