Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Sejf domowy, meblowy, biurowy T-250
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf domowy, meblowy, biurowy T-250

OPIS - SPECYFIKACJA
Sejf domowy, biurowy, meblowy Serii T to sejf, w którym zabezpieczysz swoje dokumenty, pamiątki, zdjęcia przed niepowołanymi osobami. Solidna konstrukcja przy niedużych rozmiarach skierowana do posiadaczy przechowujących niewielkie wartości.
- Panel frontowy - płyta czołowa 2,8 mm
- Dostarczany z atestowanym zamkiem
- Prosta konstrukcja zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania
- Wyposażany w standardzie w zamek kluczowy - 2 klucze

- Drzwi ryglowane przez trzy autonomiczne rygle
- Otwory do montażu: 1 w dnie oraz 1 w ścianie tylnej szafy
- Kąt otwarcia drzwi 90 stopni
- W wariancie z zamkiem elektronicznym standardowo wyposażony w master klucz (umożliwia otwarcie awaryjne)
- Kolor jasnoszary RAL 7035 lub grafitowy RAL 7024

- Gwarancja 24 miesiące
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- występuje z zamkiem elektronicznym z kluczem master (umożliwia otwarcie awaryjne)

- zmiana koloru na inny z palety RAL
Modele

Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | Bezklasowy |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 250 x 350 x 250 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 248 x 348 x 205 |
| WAGA [kg] | 7 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 18 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 1 x 1 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 20-25 cm |
| Szerokość | 30-35 cm |
| Głębokość | 20-25 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.