Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Minibar hotelowy, do pensjonatu, na zimne napoje, szklany front DSSMT35GD termoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Minibar hotelowy, do pensjonatu, na zimne napoje, przekąski DSSMT35GD termoelektryczny - szklany front drzwi
do pokoju hotelowego, apartamentu, wynajmowanej kwatery
OPIS - SPECYFIKACJA
Minibary hotelowe to już nie luksus tylko podstawowe wyposażenie pokoju hotelowego czy pensjonatu. Jeśli ich nie macie koniecznie się zaopatrzcie. Za niewielkie środki podniosą standard pokoju i Twojego obiektu (hotelu, pensjonatu, czy wynajmowanej kwatery. Goście na pewno docenią po aktywnym dniu schłodzone napoje (wino, piwo) w swoim pokoju. Minibary z naszej oferty wyróżnia nie tylko atrakcyjna cena, ale również wysoka jakość co przekłada się na niezawodną pracę urządzenia. Wszystkie minibary hotelowe jest termoelektryczne. Posiadają certyfikaty: CE, RoHS, ETL.
- Kompaktowa budowa, wysoka jakość i niezawodna praca
- Praca minibaru w 100% bez szumów i drgań (można spać spokojnie)
- Urządzenie przyjazne dla środowiska - brak freonu (FCKW)
- Oświetlenie wewnętrzne LED-owe
- Zamek na klucz
- Półki 1
- Klasa energetyczna: A+
- Roczne zużycie energii elektrycznej: 98 kWh
- Zasilanie - 220-240 V, moc - 63 W
- Płynna regulacja temperatury w zakresie 5-10° C
- Dopuszczalna temperatura otoczenia do +25 C
- Drzwi z frontem szklanym
- Kolor obudowy - czarny
- Kolor wnętrza - biały
- Chłodzenie - termoelektryczny układ Peltiera
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- możliwa zmiana kierunku otwierania drzwi
Dane techniczne
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 500 x 400 x 425 |
| PÓŁKI | 1 |
| WAGA [kg] | 15 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 35 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A+ |
| ZASILANIE | Zasilanie: 220-240 V, moc: 63 W |
| ZUŻYCIE ENERGII [kWh] | 98 rocznie |
| REGULACJA TEMPERATURY | Tak - płynna 5-10° C |
| OŚWIETLENIE | LED |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 45-50 cm |
| Szerokość | 35-40 cm |
| Głębokość | 45-50 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.