Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
Chłodziarka (lodówka) hotelowa, do pensjonatu, na zimne napoje, przekąski DSSMT90 PLUS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chłodziarka (lodówka) hotelowa, do pensjonatu, na zimne napoje, przekąski DSSMT90 PLUS
do pokoju hotelowego, apartamentu, wynajmowanej kwatery
OPIS - SPECYFIKACJA
Chłodziarki (lodówki) hotelowe to już nie luksus tylko podstawowe wyposażenie pokoju hotelowego czy pensjonatu. Jeśli ich nie macie koniecznie się zaopatrzcie. Za niewielkie środki podniosą standard pokoju i Twojego obiektu (hotelu, pensjonatu, czy wynajmowanej kwatery). Goście na pewno docenią po aktywnym dniu schłodzone napoje (wino, piwo) w swoim pokoju.
Chłodziarki (lodówki) z naszej oferty wyróżnia nie tylko atrakcyjna cena, ale również wysoka jakość co przekłada się na niezawodną pracę urządzenia. Poza tym wyróżnia je kompaktowa budowa. Bardzo ważna cecha dla nas...dla Ciebie również, ze są ekologiczne – do ich pracy nie jest wykorzystywany szkodliwy freon. Wszystkie chłodziarki posiadają funkcję automatycznego rozmrażania oraz zostały wyposażone w zamrażalnik oraz pojemnik na warzywa co zwiększa funkcjonalność tych urządzeń. Posiadają certyfikaty: CE, RoHS, ETL.
- Kompaktowa budowa, wysoka jakość i niezawodna praca
- Charakteryzuje się niskim zużyciem energii
- Urządzenie przyjazne dla środowiska - brak freonu (FCKW)
- Półki 6 szt. w tym TRZY na wewnętrznej stronie drzwi
- Pojemnik na warzywa
- Klasa energetyczna: A+
- Oświetlenie wewnętrzne
- Zamrażalnik
- Roczne zużycie energii elektrycznej na poziomie 106-110 kWh rocznie
- Zasilanie - 220-240 V, moc - 85 W
- Regulacja chłodzenia w zakresie od 0 do 6° C
- Chłodziarka typu sprężarkowego
- Zamienne drzwi (otwieranie prawostronne lub lewostronne)
- Chłodzenie - czynnik chłodzący: R600a
Dane techniczne
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 840 x 480 x 500 |
| PÓŁKI | 6 (w tym 3 na drzwiach) |
| WAGA [kg] | 24 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 80 |
| POJEMNOŚĆ ZAMRAŻALNIKA [l] | 10 |
| KLASA ENERGETYCZNA | A+ |
| ZASILANIE | Zasilanie: 220-240 V, moc: 90 W |
| ZUŻYCIE ENERGII [kWh] | 110 rocznie |
| REGULACJA TEMPERATURY | od 0 do 6° C |
| OŚWIETLENIE | TAK |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 80-85 cm |
| Szerokość | 45-50 cm |
| Głębokość | 45-50 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.