Producenci
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
Szafka medyczna przyłóżkowa, na sale chorych MD TPL-4 mobilna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka medyczna przyłóżkowa, na sale chorych MD TPL-4 mobilna
wygodna, trwała konstrukcja
OPIS - SPECYFIKACJA
Szafki medyczne przyłóżkowe, na lekarstwa, rzeczy osobiste dla pacjentów na salach chorych. Niezbędne, w każdym szpitalu, klinice, placówce opieki zdrowotnej, prywatnych klinikach lekarskich. Łatwa w utrzymaniu czystości - odporna na działanie środków dezynfekujących. Szafki medyczne serii MD to bardzo dobre wykonanie i estetyka a zamontowane koła czynią je bardzo łatwe w przemieszczaniu, między łóżkami czy salami chorych. Malowane trwałą farbą proszkową.
- Trwała metalowa konstrukcja ze stali, grubość korpusu 0,6 mm, grubość drzwi 0,7 mm
- Powłoka antykorozyjna
- Kompaktowe wymiary i lekkość to niewątpliwe zalety szafek medycznych
- Malowane farbą proszkową (nietoksyczną, ogniochronną, odporną na uszkodzenia mechaniczne i działanie preparatów zawierających chlor, stosowanych w codziennej konserwacji i czyszczeniu)
- Łatwy montaż i demontaż
- Szuflada wyposażona w prowadnice: teleskopowe, zapewniające swobodny dostęp i płynne otwieranie szuflad. Nawet przy całkowitym obciążeniu pozwalają na pełne wysunięcie szuflady i maksymalne wykorzystanie jej przestrzeni - 3 szt.
- Maksymalne obciążenie górnej szuflady - 15 kg
- Półka - 1 szt.
- Maksymalne obciążenie półki- 15 kg.
- Sztywny i solidny węzeł łączenia podstawy cokołu i koła.
- Koła obrotowe o średnicy 50 mm, z których dwa wyposażone są w hamulec
- Kolor standardowy: biały (RAL 9016);
- Gwarancja 24 miesiące
- Dostarczane w kompaktowych opakowaniach do samodzielnego montażu
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- Dostępne kolory:

- Dostarczenie w całości (zmontowane)
- zmiana koloru na inny z palety RAL
Modele


Dane techniczne
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 653 (700) x 420 x 490 |
| GRUBOŚĆ KORPUSU [mm] | 0,6 |
| GRUBOŚĆ DRZWI [mm] | 0,7 |
| PÓŁKI | 1 |
| SZUFLADY | 3 |
| WAGA [kg] | 22 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 66-71 cm |
| Szerokość | 41-46 cm |
| Głębokość | 46-51 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.