Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Szafa wzmocniona na dokumenty 199x100x50cm biurowa KTMS2-2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa wzmocniona na dokumenty 199x100x50cm biurowa KTMS2-2 (id: 1879)
idealna do gabinetów, biur, firm, dwudrzwiowa
OPIS - SPECYFIKACJA
Szafa o długotrwałej konstrukcji metalowej są adresowane do użytku biurowego jak i domowego. Łączą w sobie jakość wykonania z estetyką, którego nie powstydzi się najlepsze biuro. Dodatkowo, co najważniejsze ochronią skutecznie Twoje dokumenty, projekty, akta spraw, papiery wartościowe, gotówkę i inne wartości (laptopy, dyski) przed niepowołanym dostępem czy kradzieżą. Solidna konstrukcja, elegancki design przyciągają wymagających użytkowników
- Trwała metalowa wzmocniona konstrukcja i wysoka jakość
- Szafa dwudrzwiowa
- Konstrukcja drzwi dwupłaszczowa
- Korpus i drzwi wykonane z blachy o grubości 1 mm
- Zamek kluczowy klasy A zabezpieczony przed przewierceniem wg normy PN-EN 1300
- Trzystronny system ryglowy
- Wyposażona w elementy do plombowania (kołeczki i miseczka plombownicza)
- Drzwi osadzone na zawiasach wewnętrznych
- Wyposażona w listwę antywłamaniową od strony przyzawiasowej
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035 - malowana proszkowo
- Półki - 4 szt.
- Kąt otwarcia drzwi 110 stopni
- Regulacja półek co 14 mm - duża możliwość aranżacji przestrzeni
- Otwory w dnie do mocowania po podłoża
- Gwarancja 24 miesiące
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
Istnieje możliwość doposażenia sejfu w:
- zamek (elektroniczny, szyfrowy mechaniczny, lub dodatkowy zamek wg wyboru)
- skrytkę wewnętrzną - skarbczyk
- dodatkowe półki
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | Bezklasowa |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1990 x 1000 x 500 |
| GRUBOŚĆ KORPUSU [mm] | 1 |
| ZAMEK | Klasa A |
| SKRYTKA WEWNĘTRZNA [SKARBCZYK] | za dopłatą |
| PÓŁKI | 4 |
| WAGA [kg] | 95 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 900 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | tak |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 196-201 cm |
| Szerokość | 96-101 cm |
| Głębokość | 46-51 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.