Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Szafa na dokumenty ściśle tajne 185x70x50cm klasa C/MON do kancelarii tajnej KTMS1-50
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na dokumenty ściśle tajne 185x70x50cm klasa C/MON do kancelarii tajnej KTMS1-50
bezpieczne przechowywanie dokumentów, akt o klauzuli "ŚCIŚLE TAJNE"
dwa zamki klasy B

OPIS - SPECYFIKACJA
Szafy specjalne czy mówiąc bardziej fachowo urządzenia do kancelarii tajnych, spełniające wymagania zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 1 czerwca 2010 r. oraz Zarządzeniu nr 12/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 12 marca 2010 r. odnośnie przechowywania dokumentów. Jakość wykonania, doświadczenie pozwoli się Państwu cieszyć się długo z użytkowania szaf.
- Trwała metalowa konstrukcja i wysoka jakość
- Szafa jednodrzwiowa
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) w klasie "C"
- Spełnia wymagania Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1 czerwca 2010 r.
- Spełnia wymagania Zarządzeniu nr 12/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 12 marca 2010
- Korpus i drzwi wykonane z blachy o grubości 5 mm
- Zamek kluczowy klasy B zabezpieczony przed przewierceniem wg normy PN-EN 1300
- Zamek szyfrowy mechaniczny klasy B zabezpieczony przed przewierceniem i prześwietleniem wg normy PN-EN 1300
- Trzystronny system ryglowy
- Wyposażona w elementy do plombowania (kołeczki i miseczka plombownicza)
- Drzwi osadzone na zawiasach wewnętrznych
- Wyposażona w listwę antywłamaniową od strony przyzawiasowej
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035 - malowana proszkowo
- Półki - 4 szt.
- Kąt otwarcia drzwi 95 stopni
- Otwory w dnie do mocowania po podłoża
- Gwarancja 24 miesiące
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
Istnieje możliwość doposażenia sejfu w:
- skrytkę wewnętrzną - skarbczyk
- dodatkowe półki
Modele
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | Klasa C wg MON |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1850 x 700 x 500 |
| GRUBOŚĆ KORPUSU [mm] | 5 |
| ZAMEK | Kluczowy i szyfrowy mechaniczny w klasie B |
| SKRYTKA WEWNĘTRZNA [SKARBCZYK] | za dopłatą |
| PÓŁKI | 4 |
| WAGA [kg] | 236 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 566 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | tak |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 181-186 cm |
| Szerokość | 66-71 cm |
| Głębokość | 46-51 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.