Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
Szafa na 6 szt. broni długiej Novcan 6-350 Klasa S1 ze skarbczykiem G3/S1/6-350
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa na broń długą Novcan 6-350 Klasa S1 - 6 uchwytów na broń długą
ze skarbczykiem

OPIS - SPECYFIKACJA
Szafa ze skarbczykiem w klasie S1. Przechowasz w niej bezpiecznie i zgodnie z przepisami broń długą w dedykowanych miękkich uchwytach. Przemyślana konstrukcja skierowana do posiadaczy kilku sztuk broni. Różnorodność modeli (wymiarów) pozwoli znaleźć miejsce w każdym pomieszczeniu, domu, czy mieszkaniu.
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa S1
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 14450 - klasa bezpieczeństwa S1
- Drzwi zabezpieczone przed wyrwaniem i wepchnięciem
- Dwupłaszczowa konstrukcja drzwi o grubości - 50 mm
- Skarbczyk wew. zamykany pionowy zamkiem cylindrycznym
- Specjalne uchwyty na wyciory na drzwiach
- Solidna konstrukcja korpusu i drzwi zapewnia wysoka odporność na sforsowanie
- Przemyślana konstrukcja zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania
- Atestowany bezpieczny zamek kluczowy dwuzabierakowy klasy A wg PN-EN 1300
- Zamek zabezpieczony przed działaniem destrukcyjnym w tym przed przewierceniem
- 2 klucze do drzwi + 2 klucze do skarbczyka
- Wysokość ustawienia broni - 1244 mm
- Piankowe miękkie uchwyty na broń
- Bezpieczny trzystronny mechanizm ryglowy (średnica rygli 18 mm) + rygiel stały od strony zawiasów
- Kąt otwarcia drzwi 90 stopni
- Otwory do montażu: 2 w dnie oraz 4 w ścianie tylnej szafy
- Standardowy kolor biały RAL 9002 lub ciemnozielony RAL 6007
- Podczas przygotowania powierzchni do malowania wykorzystuje się nanotechnologię w postaci konwersji cyrkonowej
- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 50 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE (za dopłatą)
- zmiana zamka kluczowego na zamek elektroniczny
- wyściełanie sejfu w całości lub części materiałem dekoracyjnym
- zmiana koloru na inny z palety RAL

Modele


Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | S1 |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1490 x 380 x 350 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1484 x 374 x 280 |
| SKRYTKA WEWNĘTRZNA [SKARBCZYK] | TAK |
| WYMIARY SKRYTKI WEWNĘTRZNEJ [WxSxG] mm | 237 x 374 x 245 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| UCHWYTY NA BROŃ DŁUGĄ [szt.] | 6 |
| PÓŁKI | 2 na drzwiach |
| WAGA [kg] | 79 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 155 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x 2 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 145-150 cm |
| Szerokość | 35-40 cm |
| Głębokość | 30-35 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.