Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Szafa kartotekowa na dokumenty 4 szuflady, dwa przedziały format A4 11934-312
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa kartotekowa na dokumenty 4 szuflady, dwa przedziały format A4 11934-312
bezpieczne i komfortowe przechowywanie teczek formatu A4

OPIS - SPECYFIKACJA
W każdym biurze urzędzie jak i w domu przechowuje się akta personalne, dokumenty, karty pacjentów itp. Aby je przechowywać bezpiecznie i komfortowo, jak również zgodnie z wymogami RODO - idealnie sprawdzą się do tego prezentowane szafy kartotekowe Serii CP z wysuwanymi szufladami. Trwała konstrukcja z łatwym dostępem do szuflad. Oferta skierowana jest do zapewnienia miejsca przechowywania dokumentów pracownikom biur, firm, kadr itp. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej szafy - zapraszamy do kontaktu :) Szafy serii CP to bardzo dobre wykonanie, wysoka jakość i estetyka potwierdzona certyfikatami: zarządzenie jakością ISO 9001; zarządzenie środowiskowe 14001 i zarządzenie energią 50001.
- Szafy wykonane z blachy stalowej od 0,8 do 1 mm - stabilna, solidna konstrukcja
- Przeznaczone do przechowywania teczek wiszących formatu A4
- Zamek cylindryczny z 2 kluczami i wymienną wkładką
- Zamknięte szuflady z zespoloną na całej szerokości listwą uchwytową
- Szuflady na prowadnicach teleskopowych z pełnym wysuwem i blokadą wysuwu
- Ocynkowane szuflady
- Ochraniacze podłogowe w standardzie
- Kolor jasnoszary RAL 7035 (korpus i drzwi) - malowana farbą proszkową posiadającą atest higieniczności. Wysoka odporność na promienie UV i korozję
- Możliwość jednoczesnego wysunięcia tylko jednej szuflady co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania
- Szuflada - 4 szt. (dwa rządy w szufladzie)
- Szafa zapewnia ekonomiczną eksploatację powierzchni biurowej przy zachowaniu pełnej funkcjonalności
- Dostarczane w całości
- Gwarancja 24 miesiące
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- zmiana koloru na inny z palety RAL
Modele
Występuje w innym modelu [WxSxG] - 1298 x 800 x 600 model 146223-412
Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | Bezklasowa |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1357 x 787 x 590 |
| GRUBOŚĆ KORPUSU [mm] | 0,8 - 1 |
| SZUFLADY | 4 |
| ILOŚĆ RZĘDÓW W SZUFLADZIE | 2 |
| WAGA [kg] | 45 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 131-136 cm |
| Szerokość | 86-91 cm |
| Głębokość | 56-61 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.