Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Szafa antywłamaniowa biurowa gabinetowa klasa S2 BM 1220 z ognioodpornością
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa antywłamaniowa biurowa gabinetowa klasa S2 BM 1220 z ognioodpornością, dwudrzwiowa
do wymagającego biura, gabinetu, domu

OPIS - SPECYFIKACJA
Szafy o korpusie dwupłaszczowym w klasie S2 z ognioodpornością BRANDMAUER są adresowane do użytku biurowego jak i domowego. Łączą w sobie jakość wykonania z estetyką, którego nie powstydzi się najlepsze biuro. Dodatkowe ochronią skutecznie Twoje dokumenty, projekty, akta spraw, papiery wartościowe, gotówkę i inne wartości (laptopy, dyski) przed kradzieżą czy pożarem. Solidna konstrukcja, elegancki design przyciągają wymagających użytkowników:
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa S2
- Posiada fabryczny test 30 minutowej odporności ogniowej
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 14450 - klasa bezpieczeństwa S2
- Bardzo solidna konstrukcja dwuścienna połączona z eleganckim design
- Blokada rygli w przypadku próby sforsowania sejfu
- Wzmocnione drzwi i korpus szafy ognioodpornym wypełnieniem o opatentowanym składzie - prawnie chronionym
- Grubość drzwi szafy 60 mm
- Blokada termiczna zabezpieczająca szczelinę pomiędzy obudową i drzwiami przed ogniem i wysoką temperaturą
- Czterostronny system ryglowania, 5 rygli (rygle wysuwane + rygiel stały od strony zawiasów)
- Wzmocniony panel frontowy
- Półki - 2 szt.
- Kąt otwarcia drzwi to 180 stopni
- Zamek zabezpieczony przed rozwierceniem
- Bezpieczny atestowany zamek kluczowy klasy A wg normy PN-EN 1300

- Otwory do montażu w dnie szafy (możliwość wykonania dodatkowych otworów)
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035

- Nowość szafy dostępne w wersji szary agat RAL 7038 + grafitowy RAL 7024
- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 100 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- występuje z zamkiem elektronicznym Klasy B wg normy PN-EN 1300
- zmiana koloru na inny z palety RAL
Dostępne modele

Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | S2 |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1220 x 930 x 520 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1050 x 820 x 405 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| OGNIOODPORNOŚĆ [min.] | 30 |
| PÓŁKI | 2 |
| WAGA [kg] | 90 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 349 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 1 x 0 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 120-125 cm |
| Szerokość | 90-95 cm |
| Głębokość | 50-55 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.