Producenci
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Szafa RODO z drzwiami przesuwnymi AMT 1891 na akta, biurowa na dokumenty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa RODO na akta, biurowa na dokumenty AMT 1891
Drzwi przesuwne - bezpieczne przechowywanie dokumentów

OPIS - SPECYFIKACJA
Brak miejsca w biurze, za mało przestrzeni...to nie problem. Szafy RODO ATM z drzwiami przesuwnymi się zmieszczą! Bezpieczne przechowywania akt, dokumentów w teczkach czy segregatorach. Idealnie się sprawdzą się do tego dekowane do takich miejsc prezentowane szafy. Przestronne z łatwym dostępem do półek. Trwała konstrukcja skierowana do zapewnienia miejsc przechowywania dokumentów pracownikom biur, firm, kadr itp.
- Trwała metalowa konstrukcja
- Maksymalna nośność półek – 60 kg
- Występuje z zamkiem kluczowym PRAKTIK (2000 kombinacji)
- Drzwi przesuwne
- Wygodny uchwyt
- Zastosowane podwieszane prowadnice z łożyskiem kulowym zapewnia komfortowy i cichy przesuw drzwi oraz zapobiega zatorom
- Półki - 4 szt.
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7038
- Gwarancja 24 miesiące
- W szafie o szerokości 915 mm możliwość przechowywania 12 segregatorów na półkę, w szafie o szerokości 1215 mm możliwość przechowywania do 15 segregatorów na półkę (obliczone na podstawie segregatorów o szerokości 75 mm)
- Dostarczane w kompaktowych opakowaniach do samodzielnego montażu lub w całości
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- Dostarczenie w całości (zmontowanej)
- zmiana koloru na inny z palety RAL
Modele


Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | Bezklasowa |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1830 x 915 x 458 |
| PÓŁKI | 4 |
| ILOŚĆ SEGREGATORÓW [szt.] | 48 |
| WAGA [kg] | 54 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 181-186 cm |
| Szerokość | 91-96 cm |
| Głębokość | 41-46 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.