Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Sejf ognioodporny na długą broń WS-6 klasa I
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf ognioodporny na długą broń WS-6 klasa I (pierwsza)
Na ekskluzywną broń, chroń przed strasznym złodziejem jakim jest ogień

OPIS - SPECYFIKACJA
Szafa na długą broń z odpornością ogniową WS w klasie I charakteryzuje odporność ogniowa 30 minut. Masz wyjątkowe egzemplarze broni, unikaty, "białe kruki". Nie można pozwolić aby najgorszy złodziej jakim jest ogień Ciebie jej pozbawił. Przechowasz je bezpiecznie w szafie ognioodpornej na broń długą w dedykowanych miękkich uchwytach. Przemyślana konstrukcja skierowana do posiadaczy ekskluzywnej kolekcji broni. Wygodna przestronna szafa z łatwym dostępem do zawartości. Solidna konstrukcja, elegancki wygląd przyciągają zainteresowanie indywidualistów:
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa I (pierwsza)
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - odporność ogniowa LFS 30P wg normy EN 15569
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 1143-1 - klasa bezpieczeństwa I (pierwsza)
- Skarbczyk wew. zamykany zamkiem cylindrycznym
- 2 klucze do skarbczyka
- Wzmocnione drzwi i korpus sejfu ognioodpornym wypełnieniem o opatentowanym składzie - prawnie chronionym
- Grubość drzwi sejfu 95 mm natomiast ścian aż 55 mm
- Blokada termiczna zabezpieczająca szczelinę pomiędzy obudową i drzwiami przed ogniem i wysoką temperaturą
- Wielopłaszczowa schodkowa konstrukcja drzwi i korpusu tzw. "sejf w sejfie"
- Obniżona waga
- Specjalne uchwyty na wyciory na drzwiach
- Solidna konstrukcja korpusu i drzwi zapewnia wysoka odporność na sforsowanie
- Przemyślana konstrukcja zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania
- Atestowany bezpieczny zamek kluczowy dwuzabierakowy klasy A wg PN-EN 1300

- Zamek zabezpieczony przed rozwierceniem
- Otwory do montażu: 2 w dnie (możliwość wykonania dodatkowych otworów)
- Piankowe miękkie uchwyty na 6 szt. broni
- Drzwi trzystronnie ryglowane + rygiel stały od strony zawiasów
- Wysokość ustawienia broni - 1336 mm
- Kąt otwarcia drzwi 180 stopni
- Blokada rygli przy próbie sforsowania sejfu
- Otwory do montażu: 2 w dnie
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 1 500 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- występuje z zamkiem elektronicznym Klasy B wg normy PN-EN 1300

- zmiana koloru na inny z palety RAL
Dostępne modele


Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | I (pierwsza) |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1650 x 460 x 450 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1530 x 340 x 300 |
| SKRYTKA WEWNĘTRZNA [SKARBCZYK] | TAK |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| UCHWYTY NA BROŃ DŁUGĄ [szt.] | 6 |
| OGNIOODPORNOŚĆ [min.] | 30 |
| WAGA [kg] | 205 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 156 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x 0 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 160-165 cm |
| Szerokość | 45-50 cm |
| Głębokość | 40-45 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.