Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Sejf gabinetowy, domowy MN 30 antywłamaniowy Klasa I
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf gabinetowy, domowy MN 30 antywłamaniowy Klasa I (pierwsza)
gotówka, złoto, srebro będą bezpieczne


OPIS - SPECYFIKACJA
Sejfy MN, MNO to sejfy wysokiej I (pierwszej) klasy odporności na włamanie. Specjalne wypełnienia między metalowymi płaszczami korpusu skutecznie chroni przed sforsowaniem sejfu. Dedykowane do użytku biurowego jak i domowego. Przeznaczone do przechowywania Twoich dokumentów, projektów, akt spraw, papierów wartościowych, i innych wartości i pamiątek (laptopy, dyski, zdjęcia) przed kradzieżą. Solidna konstrukcja, elegancki design to kluczowe cechy sejfów MN, MNO.
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa I (pierwszej)
- Spełnia wymagania Rozporządzenia MSWiA z dnia 26.08.2014 r. dot. przechowywania broni i amunicji
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 1143-1 - klasa bezpieczeństwa I (pierwsza)
- Solidna wielowarstwowa konstrukcja połączona z eleganckim design
- Grubość panelu frontowego sejfu to 6 mm. Grubość drzwi to aż 75 mm
- Ochrona rygli i zamka przed przewierceniem
- Czterostronny system ryglowania (rygle wysuwane 25 mm + rygiel stały od strony zawiasów)
- Wzmocniony panel frontowy
- Półki - 1 szt.
- Kąt otwarcia drzwi to 90 stopni
- Bezpieczny atestowany zamek kluczowy dwuzabierakowy klasy A wg normy PN-EN 1300
- Otwory do montażu: 2 w dnie (istnieje możliwość wykonania dodatkowych otworów)
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 500 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- występuje z zamkiem elektronicznym Klasy B wg normy PN-EN 1300
- występuje z zamkiem kluczowym Klasy C wg normy PN-EN 1300
- występuje z zamkiem szyfrowym mechanicznym Klasy A wg normy PN-EN 1300
- zmiana koloru na inny z palety RAL
Dostępne modele

Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | I (pierwsza) |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 306 x 490 x 330 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 195 x 365 x 205 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| PÓŁKI | 1 |
| WAGA [kg] | 48 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 14,5 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 2 x - |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 30-35 cm |
| Szerokość | 45-50 cm |
| Głębokość | 30-35 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.