Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Sejf depozytowy z wrzutnią (wrzutowy) 120 cm, Klasa I (pierwsza) KTSGDI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf depozytowy z wrzutnią (wrzutowy) 120 cm, Klasa I (pierwsza) KTSGDI
posiada wrzutnię uchylną z zabezpieczeniem "wyłowienia" depozytu

OPIS - SPECYFIKACJA
Sejf z wrzutnią na depozyty, domowy, biurowy w klasie I (pierwszej). Idealnie nadaje się tam, gdzie na koniec pracy trzeba przechować, zdeponować bezpiecznie, utarg czy inne wartości, dokumenty, koperty itp. Wrzucający nie ma dostępu do zawartości sejfu. Sprawdza się idealnie w miejscach wynajmu samochodów, łodzi, kwater itp. Solidna konstrukcja przy niedużych rozmiarach skierowana do użytkowników niewielkiej ilości depozytów.
- Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) - klasa bezpieczeństwa I (pierwsza)
- Ochrona antywłamaniowa wg normy PN-EN 1143-2 klasa bezpieczeństwa I (pierwsza)
- Specjalna konstrukcja części depozytowej chroni przed wyłowieniem depozytu
- Zabezpieczenie rygli przed przewierceniem, wybiciem
- Wielowarstwowa zbrojona konstrukcja
- Wytrzymałe i trwałe trzypunktowe ryglowanie
-
Mechanizm ryglowy napędzany jest klamką, a do jego blokowania zastosowano atestowany zamek kluczowy
- Prosta konstrukcja zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania
- Bezpieczny zamek dwuzabierakowy klasy A wg normy PN-EN 1300 - 2 klucze
- Zabezpieczenie zamka przed przewierceniem i wybiciem
- Rozbudowane ryglowanie + rygiel stały od strony zawiasów
- Otwory do montażu: 1 w dnie
- Kąt otwarcia drzwi 180 stopni
- W standardzie kotwa do mocowania do podłoża
- Standardowy kolor jasnoszary

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 500 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- możliwość doposażenie w zamek (elektroniczny, szyfrowy mechaniczny, lub dodatkowy zamek)
- zmiana koloru na inny z palety RAL
Modele

Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | I (pierwsza) |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1300 x 510 x 520 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 810 x 385 x 335 |
| WRZUTNIA | TAK |
| WYMIARY WRZUTNI [WxSxG] mm | 55 x 250 x 150 |
| PRZECHOWYWANIE BRONI | TAK |
| WAGA [kg] | 156 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 104 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 1 x - |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 75-80 cm |
| Szerokość | 50-55 cm |
| Głębokość | 50-55 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.