Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Sejf FORT M1668 antywłamaniowy na brylanty, akcje, złoto Klasa III, ognioodporny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf FORT M1668 antywłamaniowy na gotówkę, akcje, złoto Klasa III (trzecia) ognioodporny
bardzo duża odporność, porządne zabezpieczenia, dobre wykonanie, super ciężki


OPIS - SPECYFIKACJA
Seria sejfów FORT M to ciężkie sejfy wyjątkowo odporne na włamanie co potwierdza nadana bardzo wysoka klasa III (trzecia) do przechowywania wartości, z ognioodpornością. Brylanty, precjoza, akcje, złoto czy teraz srebro, kosztowności nie masz gdzie bezpiecznie przechować, to jest rozwiązanie dla Ciebie. Dedykowane do użytku firmowego jak i domowego. Przeznaczone do przechowywania Twoich dokumentów, projektów, akt spraw, papierów wartościowych, pamiątek i innych wartości (laptopy, dyski, zdjęcia) przed kradzieżą. Solidna konstrukcja, bardzo duża waga i elegancki design przykuwają uwagę:
- Posiada europejski certyfikat ECB•S (European Certification Body) - klasa bezpieczeństwa III (trzecia)
- Posiada europejski certyfikat ECB•S (European Certification Body) - odporność ogniowa LFS 30P wg normy EN 15659
- Ochrona antywłamaniowa wg normy EN 1143-1 - klasa bezpieczeństwa III (trzecia)
- Solidna wielowarstwowa konstrukcja wzmocniona wypełnieniem z ciężkiego betonu
- Elegancki design, szyld polerowany
- Grubość drzwi to aż 125 mm !!! a ścian 45 mm
- Ochrona rygli i zamka przed przewierceniem
- Czterostronny system ryglowania (11 wysuwanych rygli + rygiel stały od strony zawiasów)
- Blokada rygli w przypadku próby sforsowania
- Bardzo mocny panel frontowy
- Półki - 4 szt.
- Kąt otwarcia drzwi to 180 stopni
- Bezpieczny atestowany zamek kluczowy dwuzabierakowy klasy A wg normy PN-EN 1300

- Otwory do montażu: 1 w dnie + 1 w tylnej ścianie (istnieje możliwość wykonania dodatkowych otworów)
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035 lub szary granit RAL 7024

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 1 500 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- występuje z zamkiem elektronicznym Klasy B wg normy PN-EN 1300

- zmiana koloru na inny z palety RAL
Dostępne modele

Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | III (trzecia) |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1660 x 680 x 510 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 1513 x 545 x 316 |
| OGNIOODPORNOŚĆ [min.] | 30 |
| PÓŁKI | 4 |
| WAGA [kg] | 786 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 261 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 1 x 1 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 130-135 cm |
| Szerokość | 65-70 cm |
| Głębokość | 50-55 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.