Producenci
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
40,00 zł
Cena regularna:
50,00 zł
32,52 zł
Cena regularna:
40,65 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
45,00 zł
Cena regularna:
60,00 zł
36,59 zł
Cena regularna:
48,78 zł
Sejf Burgas 67 antywłamaniowy, ognioodporny na depozyty, brylanty, złoto Klasa V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sejf Burgas 76 antywłamaniowy, ognioodporny na depozyty, brylanty, złoto Klasa V (piąta)
niesamowita odporność na włamanie, najwyższe zabezpieczenia, super wykonanie, mega ciężki


OPIS - SPECYFIKACJA
Seria sejfów BURGAS to mega ciężkie sejfy wyjątkowo odporne na włamanie co potwierdza nadana bardzo niezwykle wysoka klasa V (piąta) do przechowywania wartości, z ognioodpornością. Brylanty, precjoza, akcje, złoto czy teraz srebro, kosztowności nie masz gdzie bezpiecznie przechować, to jest rozwiązanie dla Ciebie. Dedykowane do użytku firmowego jak i domowego. Przeznaczone do przechowywania Twoich dokumentów, projektów, akt spraw, papierów wartościowych, pamiątek i innych wartości (laptopy, dyski, zdjęcia) przed kradzieżą. Solidna konstrukcja, mega duża waga, podwójne zabezpieczenia i elegancki design przykuwają uwagę:
- Posiada europejski certyfikat ECB•S (European Certification Body) - klasa bezpieczeństwa V (piąta)
- Posiada europejski certyfikat ECB•S (European Certification Body) - odporność ogniowa LFS 30P wg normy EN 15659
- Ochrona antywłamaniowa wg normy EN 1143-1 - klasa bezpieczeństwa V (piąta)
- Solidna wielowarstwowa konstrukcja wzmocniona wypełnieniem z ciężkiego betonu
- Elegancki design, szyld polerowany
- Grubość drzwi to aż 166 mm !!! a ścian 71 mm!!
- Ochrona rygli i zamka przed przewierceniem
- Czterostronny system ryglowania (aż 12 wysuwanych rygli + rygiel stały od strony zawiasów)
- Blokada rygli w przypadku próby sforsowania
- Bardzo mocny panel frontowy
- Półki - 1 szt.
- Kąt otwarcia drzwi to 180 stopni
- Podwójne zabezpieczenia bezpiecznymi atestowanymi zamkami kluczowymi dwuzabierakowymi klasy A wg normy PN-EN 1300

- Otwory do montażu: w dnie (istnieje możliwość wykonania dodatkowych otworów)
- Standardowy kolor jasnoszary RAL 7035 lub szary granit RAL 7024

- Gwarancja 24 miesiące
Przy indywidualnym wykupieniu polisy w dowolnym Towarzystwie ubezpieczeniowym istnieje możliwość ubezpieczenia zawartości sejfu do kwoty 4 000 000 zł.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE - (za dopłatą)
- występuje z zamkiem elektronicznym Klasy B wg normy PN-EN 1300 + dodatkowy kluczowy w klasie A

- zmiana koloru na inny z palety RAL
Dostępne modele


Dane techniczne
| KLASA BEZPIECZEŃSTWA | V (piąta) |
| WYMIARY ZEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 680 x 680 x 630 |
| WYMIARY WEWNĘTRZNE [WxSxG] mm | 540 x 540 x 382 |
| OGNIOODPORNOŚĆ [min.] | 30 |
| PÓŁKI | 1 |
| WAGA [kg] | 600 |
| POJEMNOŚĆ [l] | 111 |
| OTWORY DO MONTAŻU [Dno / Tył] | 1 x 0 |
| GWARANCJA | 24 miesiące |
| Wysokość | 65-70 cm |
| Szerokość | 65-70 cm |
| Głębokość | 60-65 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.